פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   האנשים המדהימים ששינו את העולם

   הם הצילו את חייהם של יותר מ-780 מושתלים שמסתובבים היום בארץ בזכות 'מתנת חיים', אנשים שבזכות הפעילות של הרב ישעיהו הבר ומתנדבי 'מתנת חיים' חזרו להיות אבא ואמא, גם אתם יכולים לתרום ולהציל חיים.

   מתנת חיים (יח"צ , מתנת חיים)
   ישנם הזקוקים להשתלה ואין ידם משגת את המימון הדרוש לטיפול ולגיוס תורמי כליה (צילום:עמותת מתנת חיים)

   "החלום שלי שאף אחד לא יצטרך לחכות להשתלת כליה, שכל חולה יקבל כליה בתוך תקופה קצרה בלי המתנה", כך מתמצת הרב אברהם ישעיהו הבר את מפעל חייו "מתנת חיים", עמותת החסד שהוקמה לפני עשור, "אנחנו צריכים להדביק את החסר הגדול שנוצר בשנים שעברו, כבר הצלחנו להדביק חלק גדול מהפער ואנחנו מקווים שעם התמיכה של הציבור נוכל להשיג כליה לכל מי שיצטרך".

   בעשור האחרון ובעיקר בארבע השנים האחרונות, חלה עלייה דרמטית במודעות לנושא ובמספר ההשתלות. "עמותת מתנת חיים נוסדה בשנת 2009 ומטרתה לחסל את רשימת ההמתנה לאיברים", מספר הרב הבר, "עד היום העמותה לבדה איתרה 780 איש שהחליטו לתרום, 500 מתוכם בארבע השנים האחרונות. 99% מהתורמים האלה תרמו כליה לאנשים זרים.

   לא היינו מגיעים אליהם, אל התורמות והתורמים היקרים שנתנו את כלייתם, לולא התרומות המדהימות שלכם, הכסף הקטן שמפעיל את כל המערך העצום שלנו.

   לא יכולים לתרום כליה? תתרמו חיים >>>

   ישנם עוד 157 חולים אותם אנו חייבים להציל עכשיו, ברגעים אלה, הם יושבים וכוססים צפרניים, הם ממתינים לראות האם הלב שלכם ייפתח, האם נצליח להגיע אל היעד - להציל את חייהם!!!

   מתנת חיים (יח"צ , מתנת חיים)
   בעשור האחרון ובעיקר בארבע השנים האחרונות, חלה עלייה דרמטית במודעות לנושא ובמספר ההשתלות (צילום: עמותת מתנת חיים)

   157 משפחות שממתינות כבר שנים לכליה ובינתיים חייהם אינם חיים, הסבל שלהם הוא יומיומי ובלתי נסבל, הם לא זוכים להיות עם משפחתם, הם לא יכולים לבלות ולעבוד, לשחק עם הילדים או לחגוג עם החברים, החיים שלהם הם חיים של דיאליזה...

   בתרומה כספית ל'מתנת חיים' אתם נותנים לנו את הכח ואת האפשרות לחפש, לאתר ולשכנע מתנדבים שימסרו את הכליה שלהם בהתנדבות מלאה.

   בזכות התרומה שלכם נוכל להשיג עבורם תורמי כליות, ללוות אותם ואת המושתלים ברגעים הקשים והדרמטיים ולסייע להם ככל שאפשר לאורך כל התהליך.

   אתם יכולים להציל חיים עם הכסף שלכם!

   כל 17,400 ₪ שווים עוד כליה לחולה!

   בכל תרומה שלכם, אתם מגדילים את האפשרות שלנו לסייע לחולי הכליות האומללים, לאתר תורמים חדשים ולהביא להם חיים חדשים, המתנה שלכם היא החיים שלו, החיים שלה!

   אל תחשבו פעמיים, תתרמו חיים!

   מתנת חיים (יח"צ , מתנת חיים)
   בתרומה כספית ל'מתנת חיים' אתם נותנים לנו את הכח ואת האפשרות לחפש, לאתר ולשכנע מתנדבים שימסרו את הכליה שלהם בהתנדבות מלאה (צילום: עמותת מתנת חיים)

   לתרומות מצילות חיים להשתלת כליה:

   מוקד תרומות *2716
   או בהעברה בנקאית לבנק מרכנתיל (מספר בנק 17)
   סניף 661
   חשבון 62951787
   מתנת חיים היא ע"ר מס. 580506889

   כל התרומות מוכרות לצרכי מס לפי סעיף 46