פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   "אם יעבור את התקופה הקריטית, שימי יגדל להיות ילד בריא. עזרו לי"

   כששימי בראון נולד התגלה כי הוא סובל ממחלה נדירה שפוגעת במעיו. אחרי טיפולים רבים וקשים ברור שהסיכוי להצילו הוא להעבירו לטיפול ביתי תחת השגחה מלאה, אולם מימון התרופות והאחות הצמודה יקר מאוד. התרומה שלכם יכולה לעזור למשפחתו ולהציל את חייו

   "אם יעבור את התקופה הקריטית, שימי יגדל להיות ילד בריא. עזרו לי"
   צילום: עמותת מרכז הצדקה

   שימי בראון הקטן רק בן כשנה וחצי וכבר חייו מלאים סבל. כשנולד הוא ירד במשקלו ורק אחרי בדיקות וטיפולים רבים התגלה שהוא סובל ממחלה נדירה מאוד, מחלה שפגעה במעיים ומונעת ממנו לאכול. "הלב שלי בכה איתו", מספרת אימו של שימי, כל הבדיקות לא גילו כלום. הוא המשיך לרדת במשקל ועבר כמה אחיות, חשבנו שאנחנו מאבדים אותו".

   לאחרונה עבר שימי דום לב במהלך ניתוח ועבר החייאה. בנס הוא נותר בחיים. שימי בסכנת חיים ולמרות הטיפול המסור בבית החולים, גופו חשוף למחלות מסוכנות ולכן יש צורך לאשפזו בבית. לשם כך דרושה רכישת ציוד רפואי יקר, שלא נמצא בסל הבריאות. שימי זקוק גם לאחות רפואית צמודה 24 שעות ביממה ולתרופות.

   "אני מכירה את שימי במשך שמונה חודשים", אומרת ד"ר פרי מילמן, גסטרואנטרולוגית, "הדגשתי מההתחלה להורים של שימי שמאוד חשוב לנו למנוע את אשפוזו בבית החולים, כך לא יהיה חשוף לזיהומים שיסכנו את חייו. זה דורש מההורים הקמת בית חולים קטן בבית".

   לתרומה מצילת חיים עבור שימי לחצו כאן

   הפעוט שימי בראון סובל ממחלת נדירה במעיים (יח"צ , עמותת מרכז הצדקה)
   שימי עם אמו וד"ר מילמן (צילום: עמותת מרכז הצדקה)

   בתקופה הקרובה שימי חייב לעבור שני ניתוחים מאוד מורכבים, אבל להוריו אין כסף לממנם ולממן את הציוד הרפואי הדרוש לו בביתם. שימי חייב את העזרה שלכם.

   "רק אם יעבור את התקופה הקריטית הזו, שימי יגדל להיות ילד בריא וחזק כמו כולם", אומרת אמו, "אני לא יכולה לעמוד בזה לבד. עזרו לי".

   כיום שימי אוכל רק דרך זונדה שמחוברת אליו 24 שעות ביממה. מהרגע שהגיע לעולם הוא עובר טיפולים קשים, זריקות וכאבים. אם לא יצא מבית החולים הוא יימצא בסכנת חיים תמידית. הוא חייב אחות צמודה שתטפל בו כל הזמן, פיזותרפיסטית שתלמד אותו לקום, להתיישב וללכת כמו כל הילדים בגילו. וכמובן - הורים זקוקים נואשות לעזרה במימון תרופות, מכשירי ניטור והזנה וציוד סטרילי מציל חיים.

   לתרומה מצילת חיים עבור שימי לחצו כאן

   התרומות באתר, מתבצעות דרך עמותת מרכז הצדקה הידועה באמינותה להקמת קרנות ישירות למשפחות, וכל התרומות מוכרות לצרכי מס לפי סעיף 46.

   לתרומות באמצעות העברה בנקאית:

   חשבון בנק להעברות בנק פאג"י
   מרכז הצדקה
   סניף 185
   חשבון 701831
   בכל תרומה ציינו עבור הצלת התינוק או ציינו מספר קרן 3302
   לכל שאלה ובירור, ניתן לפנות למרכז הצדקה

   לכל שאלה ובירור, ניתן לפנות למרכז הצדקה / לשלוח הודעת וואטסאפ לטלפון 050-416-9187 / לשלוח מייל לכתובת office@hatzdaka.org או ליצור קשר בטלפון 1800-28-28-28