פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   38 שנים של קושי: "אני מתמודד עם מחלה קשה וזקוק לעזרתכם"

   אסף פרי אובחן מיום לידתו כחולה CF, מחלה קשה שפוגעת במערכות הגוף, ומאז חייו נעים בין טיפולי ניקוז ריאה, זריקות אינסולין ואשפוזים תכופים. "התנדבתי לצבא ואני מלמד פסנתר, אבל חלה הידרדרות במצבי", הוא אומר. התרומה שלכם יכולה להציל את חייו

   38 שנים של קושי: "אני מתמודד עם מחלה קשה וזקוק לעזרתכם"
   צילום: עמותת מרכז הצדקה

   "שלום לכם, אני אסף פרי, החיים של כולנו יקרים, אבל שלי יקרים עוד יותר, כי אני משלם מס מיוחד, מס אוויר. על כל נשימה שאני נושם אני צריך לשלם הרבה הרבה כסף. לא שנה, לא שנתיים, גם לא עשור - 38 שנים. אני מתמודד עם מחלה קשה, בעצמי, נגד כל הסיכויים".

   אסף אובחן מיום לידתו כחולה CF, מחלה קשה שפוגעת במערכות בגוף. עוד בטרם עשה את צעדיו הראשון הוא עבר טיפולי ניקוז ריאה ובהמשך אימוני פיזיותרפיה מתישים ויומיומיים.

   "כשלמדתי לראשונה לכתוב, למדתי גם מה זה זריקת אינסולין יומיומית. כשילדים אחרים למדו שיחקו כדורגל, אני למדתי להתמודד עם הרגשת המשקולת התמידית על הריאות שמקשה לנשום ולתפקד".

   חייו הם התמודדות יומיומית: טיפולי ניקוז ריאה, בדיקות סוכר, זריקות אינסולין, אינהלציות ומשאפים, דיאטת מזון קפדנית וחיבור קבוע למכונת חמצן, אשפוזים תכופים וקושי פיזי שלא נהיה קל יותר עם השנים.

   לתרומה מצילת חיים עבור אסף לחצו כאן

   אסף פרי, חולה CF הזקוק לתרומות (צילום מסך)
   "אני לא רוצה למות, אבל אני לא יכול להתמודד עם זה לבד". אסף פרי (צילום מסך)

   "אבל אף פעם לא ויתרתי. למרות המעמד הייחודי שלי בביטוח לאומי, כסובל מ-150% נכות לא התייאשתי ולא נתתי לעצמי להישבר. סיימתי תיכון עם בגרות מלאה, התנדבתי לצבא והתמודדתי עם המחלה שלי בכבוד. למדתי באקדמיה למוסיקה במגמת פסנתר ומאז התפרנסתי כמיטב יכולתי כמורה לפסנתר".

   "לפני כמה חודשים חלה התדרדרות חמורה במצבי, החיים שלי בסכנה ואני זקוק לעזרתכם. כדי להתגבר על מצבי הקשה, אני חייב לעבור סדרת טיפולים ולצרוך תרופות יקרות מאוד. 500 אלף שקלים מבדילים בין חיים לבין מוות, חלילה".

   "אני לא רוצה למות, אבל אני לא יכול להתמודד עם זה לבד, אני פונה אליכם אנשים טובים בבקשה - הצילו את החיים שלי! עבורכם מדובר בתרומה קטנה, אך בשבילי זה כל החיים! אנא, עזרו לי להמשיך ולהתקיים! כל תרומה היא כמו אויר לנשימה עבורי, ואני זקוק לזה בדחיפות. תעזרו לי להמשיך לחיות.

   לתרומה מצילת חיים לחצו כאן

   לתרומות ישירות לאסף באמצעות העברה בנקאית:

   בנק הפועלים סניף 668 חשבון 121019

   או באפליקציית ביט במספר: 0524422634

   *מדובר בתרומות ללא קבלה*

   לתרומות באמצעות העברה בנקאית:

   חשבון בנק להעברות בנק פאג"י
   מרכז הצדקה
   סניף 185
   חשבון 701831
   בכל תרומה ציינו, עבור אסף
   או ציינו מס' קרן 3296
   לכל שאלה ובירור, ניתן לפנות למרכז הצדקה

   לכל שאלה ובירור, ניתן לפנות למרכז הצדקה / לשלוח הודעת וואטסאפ לטלפון 050-416-9187 / לשלוח מייל לכתובת office@hatzdaka.org או ליצור קשר בטלפון 1800-28-28-28